Aktuality

 • V 5. kole Zelenej domácnostiam bolo vydaných 2002 platných poukážok

  Slovenská inovačná a energetická agentúra v najbližších dňoch rozpošle domácnostiam v mimobratislavských regiónoch 2002 poukážok, ktoré si musia uplatniť u zhotoviteľa do 30 dní. Poukážky vydané v 5. kole budú mať platnosť 4 mesiace. Vydaných bude 289 poukážok na inštaláciu kotlov na biomasu, 568 na tepelné čerpadlá a 1145 poukážok na slnečné kolektory.

  viac ››
 • 5. kolo Zelenej domácnostiam bolo uzatvorené

  Piate kolo projektu Zelená domácnostiam, ktoré bolo zamerané na podporu inštalácií zariadení na výrobu tepla v mimobratislavských regiónoch, bolo uzatvorené. Po uzatvorení kola informačný systém začal vyhodnocovať prijaté žiadosti o poukážky. Vyčlenená alokácia vo výške 4 milióny € bola 1,5-násobne prekročená. “Veľký záujem domácností o podporu sa potvrdil aj v tomto kole. Domácnosti, ktoré poukážky nezískali,

  viac ››
 • Čo sa oplatí vedieť pred 5. kolom Zelenej domácnostiam

  O poukážky k zariadeniam na výrobu tepla z projektu Zelená domácnostiam budú môcť domácnosti požiadať v utorok 29. 11. 2016 o 12. h. Čo je dôležité vedieť, kým začnú vypĺňať elektronickú žiadosť?
  V 5. kole budú k dispozícii 4 milióny € na poukážky na inštaláciu kotlov na biomasu, tepelných čerpadiel a slnečných kolektorov. Žiadosti budú môcť podávať domácnosti vo všetkých krajoch okrem bratislavského.

  viac ››

poradíme vám