Aktuality

 • V predposlednom kole SIEA vydala 1580 poukážok

  V predposlednom kole projektu Zelená domácnostiam vydala Slovenská inovačná a energetická agentúra 1580 poukážok. Príspevky v 25. kole získali domácnosti v mimobratislavských regiónoch na 1 035 slnečných kolektorov, 372 tepelných čerpadiel a 173 kotlov na biomasu. Posledné kolo bude vyhlásené 7. augusta 2018.

  viac ››
 • 25. kolo Zelenej domácnostiam bolo uzatvorené

  Vyčlenená alokácia vo výške 3 000 000 € bola prekročená. Po vyhodnotení kola informačný systém automaticky zasiela záujemcom e-mailovej správy. Žiadatelia, ktorí potvrdili záujem o vydanie poukážky počas otvoreného kola, dostávajú prostredníctvom e-mailovej správy vyrozumenie o získaní, respektíve nezískaní poukážky krátko po uzatvorení kola.

  viac ››
 • 25. kolo Zelenej domácnostiam je otvorené aj po hodine od spustenia

  Dvadsiate piate kolo projektu Zelená domácnostiam, ktoré je zamerané na podporu inštalácií slnečných kolektorov, tepelných čerpadiel a kotlov na biomasu v mimobratislavských regiónoch, je otvorené aj po hodine od spustenia. Aktuálne kolo trvá 24 hodín, naďalej je teda možnosť podávať žiadosti o poukážky. Kolo bude uzatvorené po prekročení alokácie vo výške 3 000 000 €

  viac ››

poradíme vám